نمایندگی فروش محصولات K-FLEX در تهران و البرز

شرکت ساناعایقگروه صنعتی سانا عایق از اواخر سال 1380 به عنوان نماینده انحصاری شرکتLisolante k-flex در زمینه مشاوره، فروش و نصب عایق های برودتی، حرارتی فوم k-flex فعالیت خود را در ایران آغاز نمود.

این شرکت طی سالهای گذشته موفق به انجام بزرگترین پروژه های عایقکاری مانندتاسیسات فاز های 9 ،10 و 14 پارس جنوبی – مخازن کروی، خطوط اتیلن و بوتن پتروشیمی جم، فاز های 1 و 2 پتروشیمی پردیس – تاسیسات پتروشیمی پارس – سکوی نفتی سلمان و … شده است و سال 1385 به عنوان یکی از بهترین فروشندگان و نمایندگی های K-FLEX شناخته شد. در نهایت پس از چندین سال فعالیت موفق و موثر ، استقبال صنایع مختلف و نبود دانش و تکنولوژی تولید این عایق ها در ایران، این شرکت موفق به کسب مجوز تاسیس کارخانه تولید عایق های فوم الاستومری از شرکت L’isolante k-flex در ایران شد و از سال 1387 شروع به ساخت کارخانه در شهرستان ابهر واقع در استان زنجان نمود.

کارخانه سانا عایق با سرمایه گذاری بالغ بر 150 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10.000 متر مربع بنا شده است. دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید این کارخانه مطابق با آخرین استاندارد ها و تکنولوژی روز دنیا میباشد و این دستگاه ها توانایی تولید بیش از 3500 تن عایق برودتی، حرارتی فوم الاستومری به صورت رول و لوله در سایز ها و با ضخامت های مختلف دارند.

به سبب حفظ کیفیت و استانداردهای محصولات تولیدی، شرکت k-flex ایتالیا ضمن تامین مواد اولیه نظارت کامل بر روند تولید عایق ها دارد. تمامی مواردی فوق موجب شده تا شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور، شرکت اسپک و کالای نفت محصولات تولیدی این شرکت را مورد تائید و حمایت قرار دهند.

شرکت K-flexشرکت L’isolante k-flex ایتالیا در سال 1989 در Roncello (حومه میلان) شروع به راه اندازی کارخانه تولید عایق های برودتی، حرارتی فوم الاستومری نمود و محصولات تولیدی را با نام تجاری K-FLEX به بازار عرضه نمود.

عایق های برودتی، حرارتیk-flex از جنس نیتریل رابر فوم (NBR) بوده و با داشتن خاصیت ها و قابلیت های منحصر به فرد قابل استفاده در کلیه صنایع قابل استفاده میباشند.

با عرضه عایق k-flex به بازار و استقبال صنایع مختلف از این محصول، تقاضای مشتریان در سراسر دنیا افزایش یافت و طی زمان کوتاهی k-flex جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان اقدام به افتتاح دفاتر نمایندگی پخش، فروش و تاسیس کارخانه در کشورهای مختلف نمود.

در حال حاضر k-flex از طریق 70 دفتر نمایندگی فروش و پخش در کشورهای پیشرفته و صنعتی، همچنین 14 کارخانه در سراسر دنیا فعالیت گسترده ای دارد.

موفقیت و پیشرفت L’isolante k-flex مرهون استفاده از نیروهای متخصص، تکنولوژی روز، نوآوری، رعایت استانداردهای بین المللی زیست محیطی، کیفیتی، مدیریتی و … میباشد. موارد فوق موجب شد تا k-flex به بزرگترین و معتبرترین تولید کننده عایق های فوم الاستومریک در جهان تبدیل شود. کارخانه های تولیدی محصولات k-flex : ایتالیا – امریکا – لهستان – ترکیه – روسیه – امارات – ایران – هند – چین – مالزی .

شرکت دلتا تجارت ماد مفتخر است به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات K-FLEX در استان تهران و البرز فعالیت نماید.

نماینده F-Flex در تهران و کرج

نظردهی غیرفعال است